1966 yılından beri halıcılık sektöründe faaliyet gösteren şirketimiz, 2002 yılında Allmode olarak ulusal bir marka haline gelmiştir. Halıda tasarım alanındaki eksikliği tasarım ekibi ve gerek yurt içi gerekse yurt dışı fuarlarda gözlemlemeleriyle sinerji oluşturarak katma değer sağlayan firmamız ürettiği ürünleri nihai tüketiciye ulaştırmanın heyecanıyla bugünlere kadar gelmiştir.

 

Türkiye, Afganistan, Pakistan, Hindistan, Türkmenistan, Nepal olmak üzere Asya kıtasının en nadide el dokuma halılarını ve Belçika, Polonya, Romanya başta olmak üzere Avrupa kıtasının trend koleksiyonlarını 56 yıldır yurt içi ve yurtdışında kullanıcılar ile buluşturmaktadır.

 

Halı sektöründeki trend ve değişimlere pararel olarak dünyadaki ticaretindeki kullanıcı değişimlerini de takip ediyoruz. Bu kapsamda müşteri memnuniyeti esaslı perakende mağazacılık tecrübemizi ve halı sektöründeki bilgi birikimlerimizi artık online mağazacılıkta da lider konuma getirmek için online ticaret faaliyetlerimize başladık.

 

Bakırköy'de, Masko'da, Avcılar'da ve Eyüp'te mevcut mağazalarımızda mağaza konseptine ve bölgeye uygun ürünler satılmaktadır.

 

  

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR